Skup katalizatorów: Biała Podlaska

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie popsutych reaktorów katalitycznych oraz odzyskiwanie z nich metali szlachetnych. Tak prezentuje się działalność korporacji Katalizatory.pro. Firma kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych oddaniem do skupu jednego reaktora katalitycznego a także tych dysponujących ich większymi ilościami. Mogą oni liczyć na profesjonalną i szybką obsługę, precyzyjną wycenę oraz najbardziej korzystne ceny na rynku. Skupujemy katalizatory ceramiczne i metalowe z różnych typów pojazdów (auta osobowe, ciężarowe, autokary i inne), wszystkich znanych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Twoje żądanie mogą przyjechać pod wskazany adres i zająć się zdemontowaniem interesujących nas części, a później zawieźć je do laboratorium. Klienci mogą wybierać pomiędzy różnymi metodami płatności z naszej strony, tj. przelewem na konto bankowe lub gotówką.

Po finalizacji transakcji pozyskane katalizatory poddajemy recyklingowi w naszym laboratorium. W tym miejscu są ważone, mielone i przebadane specjalistycznym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co umożliwia bardzo precyzyjne określenie ilości kruszców (platyna, rad, pallad) w badanej próbce. Dzięki temu możemy zaoferować przejrzyste warunki.

Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych działań są zdobyte przez nas wymagane koncesje oraz referencje klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe