Skup katalizatorów: Biłgoraj

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie niesprawnych reaktorów katalitycznych i odzyskiwanie z nich metali szlachetnych. Tak przedstawia się działalność korporacji Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych sprzedażą jednego reaktora katalitycznego i tych dysponujących ich znacznymi ilościami. Gwarantujemy im profesjonalną i błyskawiczną obsługę, precyzyjną wycenę oraz najwyższe ceny na rynku. Skupujemy reaktory katalityczne ceramiczne i metalowe z różnych typów pojazdów (auta osobowe, ciężarowe, autokary i inne), wszystkich znanych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Państwa żądanie mogą przybyć pod wskazany adres i zająć się wymontowaniem interesujących nas reaktorów katalitycznych, a potem przetransportować je do laboratorium. Klienci mogą wybierać między różnymi metodami zapłaty z naszej strony, tj. przelewem bezpośrednio na konto lub gotówką.

Po zakończeniu transakcji zakupione reaktory katalityczne poddajemy przeróbce w naszym laboratorium. Tutaj są ważone, mielone i analizowane specjalistycznym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co pozwala na bardzo dokładne określenie zawartości kruszców (pallad, platyna, rad) w badanej części samochodowej. Dzięki temu możemy zaoferować uczciwe warunki.

Potwierdzeniem wyróżniającej się jakości naszych usług są zdobyte przez nas niezbędne zezwolenia oraz referencje klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe