Skup katalizatorów: Chełm

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie zepsutych katalizatorów i odzyskiwanie z nich szlachetnych kruszców. Tak prezentuje się działalność korporacji Katalizatory.pro. Firma kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych oddaniem do punktu jednego katalizatora oraz tych dysponujących ich większymi ilościami. Mogą oni liczyć na profesjonalną i szybką obsługę, dokładną wycenę oraz najwyższe ceny na rynku. Skupujemy reaktory katalityczne ceramiczne i metalowe z różnych rodzajów pojazdów (samochody osobowe, ciężarowe, autokary i inne), wszystkich znanych producentów. Pracownicy Katalizatory.pro na Twoje życzenie mogą przyjechać pod wskazany adres i zająć się wyciągnięciem interesujących nas katalizatorów, a następnie przetransportować je do laboratorium. Kontrahenci mogą wybierać między różnymi formami uiszczania należności z naszej strony, tj. gotówką lub przelewem.

Po finalizacji transakcji skupione katalizatory poddajemy recyklingowi w naszym laboratorium. W tym miejscu są ważone, mielone i przebadane nowoczesnym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co umożliwia bardzo precyzyjne określenie ilości kruszców (platyna, rad, pallad) w badanej części samochodowej. Dzięki temu możemy zaoferować przejrzyste warunki.

Dowodem najwyższej jakości naszych działań są zdobyte przez nas wymagane koncesje oraz rekomendacje klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe