Skup katalizatorów: Hrubieszów

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie zużytych reaktorów katalitycznych i odzyskiwanie z nich szlachetnych kruszców. Tak prezentuje się działalność korporacji Katalizatory.pro. Firma kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych oddaniem do skupu tylko jednego reaktora katalitycznego a także tych dysponujących ich hurtowymi ilościami. Mogą oni liczyć na fachową i błyskawiczną obsługę, precyzyjną wycenę oraz najbardziej korzystne ceny na rynku. Skupujemy katalizatory ceramiczne i metalowe z różnych rodzajów pojazdów (samochody osobowe, ciężarowe, autokary i inne), wszystkich znanych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Twoje żądanie mogą dojechać pod dany adres i zająć się wyciągnięciem interesujących nas reaktorów katalitycznych, a następnie zawieźć je do laboratorium. Kontrahenci mogą wybrać pomiędzy dwoma sposobami zapłaty z naszej strony, tj. przelewem na konto bankowe lub gotówką.

Po finalizacji transakcji zakupione reaktory katalityczne poddajemy utylizacji w naszym laboratorium. Tutaj są ważone, mielone i analizowane specjalistycznym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co umożliwia bardzo precyzyjne określenie zawartości metali szlachetnych (pallad, platyna, rad) w badanej próbie. To sprawia, że możemy zaoferować przejrzyste warunki.

Dowodem wyróżniającej się jakości naszych usług są posiadane przez nas potrzebne koncesje oraz pozytywne komentarze klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe