Skup katalizatorów: Janów Lubelski

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie niedziałających reaktorów katalitycznych i odzyskiwanie z nich metali szlachetnych. Tak prezentuje się działalność przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Firma kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych oddaniem do punktu jednego katalizatora oraz tych dysponujących ich hurtowymi ilościami. Mogą oni liczyć na profesjonalną i błyskawiczną obsługę, precyzyjną wycenę oraz najbardziej korzystne ceny na rynku. Skupujemy reaktory katalityczne ceramiczne i metalowe z różnych typów pojazdów (samochody osobowe, ciężarowe, autokary i inne), wszystkich znanych producentów. Pracownicy Katalizatory.pro na Twoje życzenie mogą przyjechać pod dany adres i zająć się wyciągnięciem interesujących nas części, a następnie przetransportować je do laboratorium. Klienci mogą wybrać między dwoma sposobami uiszczania należności z naszej strony, tj. przelewem bezpośrednio na konto lub gotówką.

Po finalizacji transakcji pozyskane katalizatory poddajemy recyklingowi w naszym laboratorium. Tutaj są ważone, mielone i przebadane innowacyjnym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co pozwala na bardzo dokładne określenie ilości kruszców (rad, platyna, pallad) w badanej próbie. Dzięki temu możemy zaoferować przejrzyste warunki.

Potwierdzeniem wyróżniającej się jakości naszych usług są posiadane przez nas potrzebne zezwolenia oraz referencje klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe