Skup katalizatorów: Kraśnik

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie niedziałających reaktorów katalitycznych i odzyskiwanie z nich metali szlachetnych. Tak prezentuje się funkcjonowanie firmy Katalizatory.pro. Firma kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych oddaniem do skupu tylko jednego katalizatora oraz tych dysponujących ich hurtowymi ilościami. Mogą oni liczyć na profesjonalną i szybką obsługę, dokładną wycenę oraz najbardziej atrakcyjne ceny na rynku. Skupujemy reaktory katalityczne ceramiczne i metalowe z różnych typów pojazdów (samochody osobowe, ciężarowe, autobusy i inne), wszystkich znanych producentów. Pracownicy Katalizatory.pro na Państwa życzenie mogą dojechać pod dany adres i zająć się wymontowaniem cennych dla nas części, a następnie zawieźć je do laboratorium. Kontrahenci mogą wybrać między różnymi formami płatności z naszej strony, tj. przelewem na konto bankowe lub gotówką.

Po zrealizowaniu transakcji skupione katalizatory poddajemy przeróbce w naszym laboratorium. W tym miejscu są ważone, mielone i zmierzone nowoczesnym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co pozwala na bardzo precyzyjne określenie zawartości metali szlachetnych (pallad, platyna, rad) w badanej części samochodowej. Dzięki temu możemy przedstawić uczciwe warunki.

Świadectwem wyróżniającej się jakości naszych usług są posiadane przez nas wymagane zezwolenia oraz referencje klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe