Skup katalizatorów: Łęczna

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie popsutych reaktorów katalitycznych i odzyskiwanie z nich metali szlachetnych. Tak przedstawia się funkcjonowanie firmy Katalizatory.pro. Firma kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych oddaniem do skupu jednego katalizatora oraz tych dysponujących ich większymi ilościami. Mogą oni liczyć na fachową i szybką obsługę, precyzyjną wycenę oraz najlepsze ceny na rynku. Skupujemy reaktory katalityczne ceramiczne i metalowe z różnych typów pojazdów (auta osobowe, ciężarowe, autokary i inne), wszystkich popularnych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Twoje żądanie mogą dojechać pod wskazany adres i zająć się wymontowaniem cennych dla nas katalizatorów, a następnie zawieźć je do laboratorium. Kontrahenci mogą wybrać między różnymi metodami uiszczania należności z naszej strony, tj. gotówką lub przelewem.

Po zrealizowaniu transakcji zakupione katalizatory poddajemy utylizacji w naszym laboratorium. W tym miejscu są ważone, mielone i przebadane innowacyjnym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co pozwala na bardzo precyzyjne określenie ilości metali szlachetnych (rad, platyna, pallad) w badanej części samochodowej. To sprawia, że możemy zaoferować uczciwe warunki.

Świadectwem wyróżniającej się jakości naszych działań są posiadane przez nas potrzebne koncesje oraz opinie klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe