Skup katalizatorów: Lubartów

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie zepsutych reaktorów katalitycznych oraz odzyskiwanie z nich szlachetnych kruszców. Tak przedstawia się funkcjonowanie przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych oddaniem do punktu tylko jednego reaktora katalitycznego i tych dysponujących ich znacznymi ilościami. Gwarantujemy im profesjonalną i szybką obsługę, precyzyjną wycenę oraz najbardziej korzystne ceny na rynku. Skupujemy katalizatory ceramiczne i metalowe z różnych rodzajów pojazdów (samochody osobowe, ciężarowe, autobusy i inne), wszystkich popularnych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Państwa żądanie mogą dojechać pod dany adres i zająć się demontażem interesujących nas reaktorów katalitycznych, a później przetransportować je do laboratorium. Kontrahenci mogą wybrać pomiędzy różnymi sposobami uiszczania należności z naszej strony, tj. przelewem na konto bankowe lub gotówką.

Po zrealizowaniu transakcji skupione katalizatory poddajemy recyklingowi w naszym laboratorium. W tym miejscu są ważone, mielone i zmierzone innowacyjnym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co umożliwia bardzo dokładne określenie ilości metali szlachetnych (pallad, platyna, rad) w badanej próbce. To sprawia, że możemy zaoferować przejrzyste warunki.

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych działań są posiadane przez nas niezbędne koncesje oraz opinie klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe