Skup katalizatorów: Lublin

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie popsutych reaktorów katalitycznych oraz odzyskiwanie z nich szlachetnych kruszców. Tak przedstawia się działalność przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych oddaniem do punktu tylko jednego katalizatora i tych dysponujących ich większymi ilościami. Gwarantujemy im fachową i błyskawiczną obsługę, precyzyjną wycenę oraz najlepsze ceny na rynku. Skupujemy reaktory katalityczne ceramiczne i metalowe z różnych rodzajów pojazdów (auta osobowe, ciężarowe, autobusy i inne), wszystkich znanych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Twoje życzenie mogą dojechać pod dany adres i zająć się zdemontowaniem cennych dla nas części, a później przetransportować je do laboratorium. Klienci mogą wybierać pomiędzy dwoma metodami uiszczania należności z naszej strony, tj. przelewem na konto bankowe lub gotówką.

Po finalizacji transakcji zakupione katalizatory poddajemy przeróbce w naszym laboratorium. Tutaj są ważone, mielone i przebadane nowoczesnym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co umożliwia bardzo dokładne określenie ilości kruszców (platyna, rad, pallad) w badanej próbce. To sprawia, że możemy przedstawić przejrzyste warunki.

Dowodem wysokiej jakości naszych działań są posiadane przez nas wymagane koncesje oraz pozytywne komentarze klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe