Skup katalizatorów: Łuków

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie zużytych katalizatorów oraz odzyskiwanie z nich szlachetnych kruszców. Tak przedstawia się funkcjonowanie firmy Katalizatory.pro. Korporacja kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych oddaniem do skupu tylko jednego reaktora katalitycznego oraz tych dysponujących ich znacznymi ilościami. Gwarantujemy im profesjonalną i błyskawiczną obsługę, dokładną wycenę oraz najlepsze ceny na rynku. Skupujemy katalizatory ceramiczne i metalowe z różnych typów pojazdów (samochody osobowe, ciężarowe, autobusy i inne), wszystkich znanych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Twoje życzenie mogą przybyć pod wskazany adres i zająć się zdemontowaniem interesujących nas katalizatorów, a następnie dostarczyć je do laboratorium. Klienci mogą wybrać między dwoma metodami uiszczania należności z naszej strony, tj. gotówką lub przelewem.

Po zakończeniu transakcji pozyskane katalizatory poddajemy recyklingowi w naszym laboratorium. W tym miejscu są ważone, mielone i zmierzone nowoczesnym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co pozwala na bardzo dokładne określenie zawartości metali szlachetnych (rad, platyna, pallad) w badanej próbie. Dzięki temu możemy przedstawić uczciwe warunki.

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych działań są zdobyte przez nas niezbędne zezwolenia oraz referencje klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe