Skup katalizatorów: Międzyrzec Podlaski

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie zepsutych katalizatorów oraz odzyskiwanie z nich szlachetnych kruszców. Tak przedstawia się funkcjonowanie korporacji Katalizatory.pro. Firma kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych oddaniem do skupu jednego katalizatora oraz tych dysponujących ich większymi ilościami. Mogą oni liczyć na profesjonalną i szybką obsługę, dokładną wycenę oraz najlepsze ceny na rynku. Skupujemy katalizatory ceramiczne i metalowe z różnych typów pojazdów (samochody osobowe, ciężarowe, autobusy i inne), wszystkich znanych producentów. Pracownicy Katalizatory.pro na Twoje żądanie mogą przyjechać pod dany adres i zająć się wymontowaniem cennych dla nas części, a następnie dostarczyć je do laboratorium. Klienci mogą wybrać między dwoma metodami płatności z naszej strony, tj. przelewem bezpośrednio na konto lub gotówką.

Po zakończeniu transakcji skupione reaktory katalityczne poddajemy przeróbce w naszym laboratorium. Tutaj są ważone, mielone i analizowane nowoczesnym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co umożliwia bardzo dokładne określenie zawartości metali szlachetnych (platyna, rad, pallad) w badanej części samochodowej. Dzięki temu możemy zaoferować uczciwe warunki.

Świadectwem wyróżniającej się jakości naszych działań są zdobyte przez nas potrzebne zezwolenia oraz rekomendacje klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe