Skup katalizatorów: Parczew

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie zużytych katalizatorów i odzyskiwanie z nich metali szlachetnych. Tak przedstawia się działalność korporacji Katalizatory.pro. Korporacja kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych sprzedażą jednego katalizatora oraz tych dysponujących ich znacznymi ilościami. Mogą oni liczyć na fachową i błyskawiczną obsługę, precyzyjną wycenę oraz najwyższe ceny na rynku. Skupujemy reaktory katalityczne ceramiczne i metalowe z różnych rodzajów pojazdów (samochody osobowe, ciężarowe, autobusy i inne), wszystkich popularnych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Państwa żądanie mogą przyjechać pod wskazany adres i zająć się wyciągnięciem cennych dla nas katalizatorów, a potem przetransportować je do laboratorium. Klienci mogą wybierać między dwoma sposobami płatności z naszej strony, tj. przelewem bezpośrednio na konto lub gotówką.

Po finalizacji transakcji pozyskane katalizatory poddajemy recyklingowi w naszym laboratorium. Tutaj są ważone, mielone i przebadane specjalistycznym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co umożliwia bardzo dokładne określenie ilości kruszców (pallad, platyna, rad) w badanej próbce. Dzięki temu możemy zaoferować uczciwe warunki.

Świadectwem wysokiej jakości naszych usług są zdobyte przez nas niezbędne zezwolenia oraz rekomendacje klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe