Skup katalizatorów: Puławy

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie zużytych katalizatorów i odzyskiwanie z nich szlachetnych kruszców. Tak przedstawia się działalność korporacji Katalizatory.pro. Przedsiębiorstwo kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych oddaniem do punktu jednego katalizatora oraz tych dysponujących ich hurtowymi ilościami. Gwarantujemy im profesjonalną i błyskawiczną obsługę, dokładną wycenę oraz najlepsze ceny na rynku. Skupujemy katalizatory ceramiczne i metalowe z różnych rodzajów pojazdów (auta osobowe, ciężarowe, autokary i inne), wszystkich popularnych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Twoje życzenie mogą przyjechać pod dany adres i zająć się demontażem cennych dla nas katalizatorów, a potem zawieźć je do laboratorium. Klienci mogą wybrać pomiędzy dwoma formami zapłaty z naszej strony, tj. przelewem bezpośrednio na konto lub gotówką.

Po zakończeniu transakcji skupione katalizatory poddajemy przeróbce w naszym laboratorium. Tutaj są ważone, mielone i analizowane specjalistycznym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co umożliwia bardzo precyzyjne określenie ilości kruszców (pallad, platyna, rad) w badanej próbie. To sprawia, że możemy przedstawić uczciwe warunki.

Dowodem wyróżniającej się jakości naszych działań są posiadane przez nas wymagane koncesje oraz referencje klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe