Skup katalizatorów: Radzyń Podlaski

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie popsutych reaktorów katalitycznych oraz odzyskiwanie z nich szlachetnych kruszców. Tak przedstawia się funkcjonowanie korporacji Katalizatory.pro. Firma kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych oddaniem do punktu tylko jednego katalizatora i tych dysponujących ich znacznymi ilościami. Mogą oni liczyć na fachową i błyskawiczną obsługę, dokładną wycenę oraz najlepsze ceny na rynku. Skupujemy reaktory katalityczne ceramiczne i metalowe z różnych typów pojazdów (samochody osobowe, ciężarowe, autobusy i inne), wszystkich popularnych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Twoje życzenie mogą przyjechać pod dany adres i zająć się wyciągnięciem cennych dla nas katalizatorów, a później dostarczyć je do laboratorium. Klienci mogą wybierać pomiędzy różnymi metodami płatności z naszej strony, tj. gotówką lub przelewem.

Po zakończeniu transakcji skupione katalizatory poddajemy utylizacji w naszym laboratorium. W tym miejscu są ważone, mielone i analizowane nowoczesnym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co pozwala na bardzo dokładne określenie zawartości metali szlachetnych (rad, platyna, pallad) w badanej części samochodowej. To sprawia, że możemy zaoferować przejrzyste warunki.

Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług są posiadane przez nas niezbędne zezwolenia oraz opinie klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe