Skup katalizatorów: Tomaszów Lubelski

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie popsutych katalizatorów oraz odzyskiwanie z nich szlachetnych kruszców. Tak prezentuje się funkcjonowanie korporacji Katalizatory.pro. Firma kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych sprzedażą jednego katalizatora i tych dysponujących ich większymi ilościami. Mogą oni liczyć na profesjonalną i błyskawiczną obsługę, precyzyjną wycenę oraz najbardziej atrakcyjne ceny na rynku. Skupujemy reaktory katalityczne ceramiczne i metalowe z różnych rodzajów pojazdów (auta osobowe, ciężarowe, autobusy i inne), wszystkich znanych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Państwa życzenie mogą przyjechać pod dany adres i zająć się zdemontowaniem interesujących nas części, a potem dostarczyć je do laboratorium. Kontrahenci mogą wybrać między dwoma sposobami uiszczania należności z naszej strony, tj. przelewem bezpośrednio na konto lub gotówką.

Po zakończeniu transakcji skupione katalizatory poddajemy przeróbce w naszym laboratorium. W tym miejscu są ważone, mielone i przebadane specjalistycznym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co umożliwia bardzo precyzyjne określenie zawartości kruszców (platyna, rad, pallad) w badanej próbie. Dzięki temu możemy przedstawić przejrzyste warunki.

Potwierdzeniem wyróżniającej się jakości naszych usług są posiadane przez nas wymagane zezwolenia oraz rekomendacje klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe