Skup katalizatorów: Zamość

Ekspresowa wycena katalizatorów

Skupowanie popsutych reaktorów katalitycznych i odzyskiwanie z nich metali szlachetnych. Tak przedstawia się funkcjonowanie przedsiębiorstwa Katalizatory.pro. Firma kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych oddaniem do punktu tylko jednego reaktora katalitycznego oraz tych dysponujących ich większymi ilościami. Mogą oni liczyć na fachową i błyskawiczną obsługę, dokładną wycenę oraz najlepsze ceny na rynku. Skupujemy katalizatory ceramiczne i metalowe z różnych rodzajów pojazdów (samochody osobowe, ciężarowe, autokary i inne), wszystkich znanych marek. Pracownicy Katalizatory.pro na Twoje życzenie mogą przybyć pod wskazany adres i zająć się wymontowaniem cennych dla nas katalizatorów, a następnie zawieźć je do laboratorium. Kontrahenci mogą wybrać pomiędzy różnymi sposobami płatności z naszej strony, tj. gotówką lub przelewem.

Po finalizacji transakcji zakupione reaktory katalityczne poddajemy utylizacji w naszym laboratorium. Tutaj są ważone, mielone i analizowane nowoczesnym spektrometrem fluorescencji rentgenowskiej, co pozwala na bardzo dokładne określenie zawartości kruszców (rad, platyna, pallad) w badanej części samochodowej. To sprawia, że możemy zaoferować uczciwe warunki.

Świadectwem najwyższej jakości naszych usług są posiadane przez nas wymagane koncesje oraz pozytywne komentarze klientów.Skupujemy także katalizatory metalowe